ZawszeKTH
SEZON 2021/2022

INFORMACJE
2021/2022


06.12.2021
Puchar i medale od Mikołaja

Kolejny już raz krynickie lodowisko stało się początkiem grudnia areną zmagań dla najmłodszych hokeistów z kilkunastu ośrodków hokejowych, w tym i zagranicznych. Trzydniowy Turniej Mikołajkowy przyniósł uczestnikom wiele emocji i radości, a zdobyte puchary i medale dodatkowo osłodziły upominki otrzymane od Mikołaja.


W zawodach rywalizowało trzynaście zespołów z Polski i jeden z Ukrainy. Pierwszego i drugiego dnia miały miejsce eliminacje przeprowadzone w dwóch grupach. Spotkania odbywały się na boiskach utworzonych w poprzek stref końcowych po obydwu stronach lodowiska. Każdy mecz liczył dwie dwunastominutowe połowy. Trzeciego dnia w fazie play-off według ustalonego porządku mierzyły się zespoły z przeciwnych grup, by w końcu rozegrać zawody o lokaty w końcowym zestawieniu.

Łącznie w trzydniowym turnieju rozegrano 55 spotkań, w których padły aż 842 gole. Trzy najlepsze zespoły otrzymały okazałe puchary, a wszystkie hokeistki i hokeiści pamiątkowe medale. Były również wyróżnienia indywidualne i nagrody od partnerów i sponsorów wydarzenia.

Drużyna UKS KTH w fazie eliminacyjnej rozgrywek zmierzyła się w Grupie A z rówieśnikami z Sanoka, Łodzi, Wrocławia, Opola, Jastrzębia i Tychów. Cztery wygrane i dwie porażki zapewniły kryniczanom drugie miejsce w grupie i sprawiły, że gospodarze w play off natknęli się na lokalnego rywala z Nowego Targu, zwycięzcę Grupy B. Mecz był zacięty, ale zakończył się z satysfakcją dla Szarotek, które w konsekwencji stanęły do finału, a kateheci ostatecznie zawalczyli z powodzeniem o trzecią lokatę, pokonując w swoim ostatnim meczu zespół MOSM Tychy. Do mineralnych trafiły również indywidualne wyróżnienia - Najlepszym Bramkarzem Turnieju został Karol Nosal, a Jakub Wietecha, najlepszy strzelec krynickiej drużyny (29 goli) nagrodzony został sprzętem hokejowym ufundowanym przez firmę OMEGA Techniki Mocowań z Tęgoborzy.

Organizatorami mikołajkowej imprezy hokejowej pod Górą Parkową byli UKS KTH Krynica-Zdrój i MOSiR Krynica-Zdrój przy nieocenionym wsparciu Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Gminy Krynica-Zdrój, a także licznych Sponsorów.
(e2rds)



Turniej Mikołajkowy 2021 - kolejność zespołów
    KS Katowice Naprzód Janów
    MMKS Podhale Nowy Targ
    UKS KTH Krynica-Zdrój
    MOSM Tychy
    Legia Warszawa
    Cracovia Kraków
    JKH GKS Jastrzębie
    Niedźwiadki MOSiR Sanok
    Akademia Hokejowa GIEKSA Katowice
    HK Galicyjskie Lwy Novojavorovsk
    WTH Wrocław
    Orlik Opole
    KH Dębica
    ŁKH Łódź


Turniej Mikołajkowy 2021 - nagrody indywidualne
    Malinowski Kacper (Janów) - MVP Turnieju
    Hnatkiewicz Tomasz (Nowy Targ) - Najlepszy Napastnik Turnieju
    Czyszczoń Olaf (Tychy) - Najlepszy Obrońca Turnieju
    Nosal Karol (Krynica) - Najlepszy Bramkarz Turnieju
    Glynska Yana (Novojavorovsk) - Najlepsza Zawodniczka Turnieju

    Wietecha Jakub (Krynica) - sprzęt hokejowy ufundowany przez firmę OMEGA Techniki Mocowań Tęgoborze

    Malinowski Kacper (Janów) - voucher 1500 zł Pro Hockey Camp
    Pasiut Borys (Katowice) - voucher 500 zł Pro Hockey Camp
    Fuks Milan (Tychy) - voucher 500 zł Pro Hockey Camp
    Łukaszczyk Piotr (Nowy Targ) - voucher 500 zł Pro Hockey Camp


Turniej Mikołajkowy 2021 - wyniki spotkań
    o 1 msc Janów - Nowy Targ 7 - 3
    o 3 msc Tychy - Krynica 5 - 9
    o 5 msc Warszawa - Kraków 8 - 7
    o 7 msc Jastrzębie - Sanok 8 - 4
    o 9 msc Novojavorovsk - Katowice 3 - 11
    o 11 msc Opole - Wrocław 3 - 6
    o 13 msc Łódź - Dębica 3 - 8

    12 - 1 Katowice - Wrocław
    4 - 5 D Opole - Novojavorovsk
    6 - 5 Kraków - Sanok
    5 - 14 Jastrzębie - Warszawa
    7 - 3 Nowy Targ - Krynica
    4 - 6 Tychy - Janów

    1 - 9 Warszawa - Janów
    4 - 19 Łódź - Jastrzębie
    5 - 6 Kraków - Katowice
    2 - 10 Krynica - Tychy
    0 - 9 Dębica - Novojavorovsk
    10 - 1 Sanok - Wrocław
    5 - 15 Warszawa - Nowy Targ
    3 - 12 Łódź - Opole
    13 - 2 Katowice - Novojavorovsk
    16 - 3 Tychy - Wrocław
    5 - 4 Kraków - Janów
    11 - 6 Krynica - Jastrzębie
    1 - 22 Dębica - Nowy Targ
    6 - 3 Sanok - Opole
    15 - 2 Warszawa - Novojavorovsk
    9 - 6 Wrocław - Łódź
    7 - 1 Janów - Katowice
    5 - 20 Jastrzębie - Tychy
    7 - 3 Nowy Targ - Kraków
    6 - 5 Opole - Krynica
    23 - 3 Warszawa - Dębica
    2 - 16 Łódź - Sanok
    16 - 2 Kraków - Novojavorovsk
    11 - 6 Krynica - Wrocław

    2 - 13 Novojavorovsk - Janów
    4 - 10 Wrocław - Jastrzębie
    4 - 13 Katowice - Warszawa
    29 - 1 Tychy - Łódź
    3 - 3 Nowy Targ - Janów
    8 - 12 Opole - Jastrzębie
    1 - 26 Dębica - Katowice
    3 - 6 Sanok - Tychy
    2 - 16 Novojavorovsk - Nowy Targ
    3 - 11 Wrocław - Opole
    8 - 5 Kraków - Warszawa
    25 - 3 Krynica - Łódź
    27 - 0 Janów - Dębica     8 - 4 Jastrzębie - Sanok
    10 - 4 Nowy Targ - Katowice
    3 - 21 Opole - Tychy
    20 - 2 Kraków - Dębica
    6 - 3 Krynica - Sanok



KS Katowice Naprzód Janów:
Król Wiktor, Rehlich Franciszek - Malinowski Kacper, Szczepański Filip, Marznica Michał, Dura Filip, Freiherr Tomasz, Gwoździk Szymon, Klesta Patryk, Theiner Rafał, Krzok Wojtek - trenerzy: Marznica Tomasz, Malinowski Tomasz

MMKS Podhale Nowy Targ:
Łukaszczyk Piotr, Kubik Kamil - Dobrzyński Stanisław, Iskrzycki Wiktor, Kurek Tomasz, Paleczny Filip, Kopytko Maciej, Hnatkiewicz Tomasz, Garbacz Maksym, Żółtek Jonasz, Jędrol Alan, Sujka Bartek - trener: Rączka Marek

UKS KTH Krynica-Zdrój:
Nosal Karol, Jacher Dawid, Ptaszek Igor - Baut Ksawery, Obrzut Maksymilian, Lubański Patryk, Wietecha Jakub, Plata Oskar, Bizoń Kacper, Zając Filip, Pancerz Szymon, Garncarczyk Wojciech, Osuchowicz Tymon, Fiedor Adrian, Wiktor Krystian, Gosik Ruben, Bocian Maciej, Jazic Jakub, Gawęcki Antoni - trenerzy Cieślicki Tomasz, Dubel Mateusz, Dubel Damian
MOSM Tychy:
Sojka Oliwier - Adamski Adam, Czyszczoń Olaf, Fuks Milan, Kuźnik Adam, Chyrzewski Oskar, Tańczyk Borys, Leonard Wojciech, Senczek Michał, Bartuś Filip - trener: Maj Wojciech

Legia Warszawa:
Zieliński Michał - Bochunik Andrzej, Brzeziński Błażej, Dubiel Oliwier, Nowak Antoni, Ptasinski Aleksander, Szczygielski Janek, Wieczorek Marceli, Wyszomirski Bartek, Dubel Franciszek - trenerzy Wołkowicz Tomasz, Brzoziński Łukasz

Cracovia Kraków:
Chudoba Maksymilian, Szpala Grzegorz - Kudasik Wiktor, Ślusarek Bartosz, Kruczek Jakub, Panaś Borys, Bukowski Witold, Konarski Filip, Kapica Bartłomiej, Stachurski Mateusz, Kosoń Jan, Gruszewski Igor, Chudoba Karol, Świerzowski Oliwier - trener: Drzewiecki Filip

JKH GKS Jastrzębie:
Mechelewski Filip - Kozłowski Adrian, Chrobociński Julian, Dąbrowski Alex, Szymczyk Karol, Polak Wiktor, Przymus Wiktor, Lotko Antoni, Boczkowski Tymon, Szydłowski Kacper, Domżalski Paweł - trener Czech Wojciech

Niedźwiadki MOSiR Sanok:
Koczera Kacper - Kusz Borys, Lisowski Adam, Górniak Szczepan, Gilar Eryk, Myćka Marcel, Biłas Filip, Czopor Maksymilian, Filipowicz Tymon, Radożycki Bruno - trenerzy Rocki Krzysztof, Demkowicz Hubert

Akademia Hokejowa GIEKSA Katowice: Adam Szymon - Wiśniewska Pola, Kaszuba Szymon, Sierszecki Ksawery, Kurpanik Jakub, Bogłowski Oliwier, Pasiut Borys, Halena Igor, Stawiarski Jakub, Skrzypczyk Kinga, Gwizdała Olivier, Patel Aaron - trener Strzempek Janusz

HK Galicyjskie Lwy Novojavorovsk:
Melnyk Kyrylo - Savytskyy Makar, Malinovskyi Markiian, Romanyk Denys, Glynska Yana, Babiy Zakhar, Samets Yurii, Duda Zakhar, Kokhanevych Marko, Glynskyy Kyrylo, Kokhanevych Matvii, Sushko Matvii, Honcharenko Anrii -trenerzy Arustamov Karen, Aleksandrov Ivan

WTH Wrocław:
Kipiel Łukasz - Leśkiewicz Kajetan, Lubicz-Woyciechowski Jakub, Zawadzki Antoni, Lipnicki Eugeniusz, Baranov Mikhail, Margol Jakub, Andrzejczak Jan, Kosok Mateusz - trener: Szostak Michał

Orlik Opole:
Piechaczek Łukasz - Sapeta Wiktor, Kwaśniak Szczepan, Bednarski Konstanty, Myślicki Krzysztof, Ostrowski Antoni, Jankowski Michał, Jaśkowiec Filip, Olejnik Franciszek, Olejnik Jan - trenerzy: Grajewski Witalij, Jankowska Ewa

KH Dębica:
Bruch Karol - Wierzchowiec Julia, Shashok Wadim, Chrzanowski Wiktor, Staszyński Mikołaj, Moraniec Krystian, Szerszeń Maksymilian, Bryt Ziemowit, Kaczmarska Zuzanna, Gruszka Alan - trenerzy Ćwik Rafał, Chrzanowski Sebastian Patryk

ŁKH Łódź:
Bieniek Jan, Leszczyński Tomasz - Boruch Borys, Boruch Igor, Jaworska Antonina, Kochanowski Jakub, Mach Stanisław, Miłaczewski Paweł, Wozhka Tsinafej, Prencel Zofia, Siek Bartosz, Szczepanik Hanna, Szymczak-Klink Fabian, Turek Ignacy - trener Riha Vaclav








-= 181 =-





  

KRYNICKIE TOWARZYSTWO HOKEJOWE
w historii KTH


zawiązane zostało
23 LISTOPADA 1928 r.

Mistrz Polski
- 1950 -

Wicemistrz Polski
- 1949, 1951, 1953, 1999 -

Brązowy Medal MP
- 1937, 1952, 1957, 2000 -
OLIMPIJCZYCY MISTRZOWIE i MEDALIŚCI MŚ i ME
REPREZENTANCI POLSKI
MISTRZOWIE i MEDALISCI
MISTRZOSTW POLSKI
DZIAŁACZE ZAWODNICY
2020   2019   2018   2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009   2008   2004   2003   [PZHL] [STATYSTYKI LIGOWE]
[CRACOVIA] [TYCHY] [POLONIA] [PODHALE] [JASTRZĘBIE] [UNIA] [KATOWICE] [GDAŃSK] [NAPRZÓD] [SMS]
[TORUŃ] [ZAGŁĘBIE] [DĘBICA] [MMKS] [STOCZNIOWIEC]
Copyright 1999-
ZawszeKTH
materiały oznaczone są własnością osób lub instytucji wskazanych w oznaczeniu, pozostałe należą do serwisu Zawsze KTH
kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób tylko za pisemną zgodą ich właścicieli