SEZON 2012/2013

2012/2013

21.10.2012
Żacy: rywale zagrali skuteczniej

Za południową granicą kolejny ligowy mecz rozegrali również żacy KTH KM, spotkanie w Michalovcach wygrali gospodarze, skutecznie rewanżując się katehetom za porażkę we wrzśœniu na krynickim lodowisku.

Słowacka drużyna już po pierwszej tercji prowadziła czterema bramkami, w kolejnej utrzymała wynik, a na początku ostatniej odsłony gospodarze zaliczyli jeszcze dwa celne trafienia. Kryniczanie zaczęli odrabiać straty dopiero od 57 minuty gry, trzy szybko zdobyte gole zmniejszyły dystans, ale nie zagroziły wygranej rywali.

Podobnie jak młodzicy, tak i zespół żaków za tydzień rozegra ostatni mecz pierwszej fazy rywalizacji w Lidze Słowackiej podejmuąšc drużynę HK Spššska N.Ves. Następnie po dwa najlepsze zespoły z obydwu dotychczasowych grup utworzą grupę silniejszą, a z dalszych pozycji grupę słabszą i rozpocznie się kolejny etap rozgrywek.

20.10.2012 - 7 klasa
HKM Michalovce - KTH KM 6 - 3 (4-0,0-0,2-3)
    1 - 0 04:57 Koba - Mičej
    2 - 0 05:12 Lacko - Matašová
    3 - 0 10:56 Duránik - Lačný - Matašová
    4 - 0 11:34 Koba
    5 - 0 50:52 Bajužik - Prevercíková
    6 - 0 54:35 Duránik - Matašová - Makež (+2)
    6 - 1 56:04 Petryla - Grabowski
    6 - 2 56:41 Krzak
    6 - 3 57:55 Grabowski - Petryla

kary: Michalovce 10 min. - KTH 18 min.

KTH KM Krynica-Zdrój:
Hebda, od 30:00 Janusz - Porosło (6), Majoch, H.Piksa, Sajdak, Gosztyła, Kosztyła - Brzęk (2), K.Zachradnik (2), Tyczyński (RK), Grabowski, Krzak (4), Stanuszek, Petryla, Krynicki (2), Holender - trener R.Tyczyński