SEZON 2012/2013

2012/2013

25.11.2012
PLHK: z drugiego na piąte

Sporo kosztował krynickie hokeistki drugi w tym sezonie przegrany mecz, w Oświęcimiu zespół MKHL uległ miejscowej Unii 2-8. Uzdrowiskowa drużyna straciła nie tylko bramki i punkty, ale także fotel wicelidera.

PLHK Bezbramkowy remis po pierwszej tercji nie zapowiadał wysokiego końcowego wyniku, ale w hokeju o sytuacji na lodzie decydują czasami ułamki sekund, a co dopiero dwie tercje. Dwa gole czołowych snajperek nie dały uzdrowiskowej drużynie możliwości skutecznej rywalizacji z lepiej w tym dniu dysponowanymi gospodyniami. Porażka w Oświęcimiu zepchnęła kryniczanki na piąte miejsce w ligowym zestawieniu. W ogóle rozstrzygnięcia weekendowych spotkań PLHK mocno przetasowały układ tabeli.

W składzie MKHL pojawiły się kolejne dwie nowe zawodniczki - Paulina Winter i Edyta Dychała. Za tydzień kryniczanki czeka jeszcze jeden wyjazdowy mecz, tym razem zmierzą się z wiceliderkami Białymi Jastrzębie.