SEZON 2012/2013

2012/2013

03.01.2013
Pierwsze gry Nowego Roku

Młodzicy i żacy KTH KM pierwsi z krynickich zespołów w roku 2013 rozegrali ligowe spotkania. Nietypowo, w czwartek, podejmowali zespoły z Trebišova dzieląc punkty - starsza grupa przegrała swój mecz, młodsi hokeiści pokonali rywali.

Młodzicy w pierwszych minutach konfrontacji wypracowali dwubramkową przewagę, pierwszego gola w Nowym Roku zdobył Kacper Żelasko, jednak później do siatki trafiali już tylko goście, aż dziewięć razy, z przerwą na trzecią bramkę katehetów.

Inny przebieg miał pojedynek młodszej grupy, tutaj wymiana ciosów trwała do 36 minuty spotkania, na gol jednego zespołu padała strzelecka odpowiedź z drugiej strony. Następnie kryniczanie zdobywając w krótkim czasie cztery bramki z rzędu uzyskali większą przewagę, której rywale nie zdołali już zniwelować. Autorem pierwszego celnego trafienia żaków w bieżącym roku był Damian Tyczyński, który w tym meczu na listę strzelców wpisał się czterokrotnie.

Następne gry krynickiej młodzieży w lidze słowackiej już w najbliższą sobotę, kateheci w wyjazdowych spotkaniach zmierzą się z zespołami HK Mládež Michalovce.

młodzikKTHKM 03.01.2013 - 9 klasa
KTH KM Krynica - HK Trebišov 3 - 9 (2-3,0-4,1-2)
    2 - 7 37:44 S.Borov - Vereš - Jožiov
    3 - 7 43:55 Kopyściański - Czajka - Krężołek (+1)
    3 - 8 56:18 Uriga - S.Borov - Vere
    3 - 9 59:53 Kunc - Novysedlák - D.Borov

kary: KTH 24 min. (10 min. Krok NZ) - Trebišov 8 min.
sędziowali: M.Jurko i M.Pribula

KTH KM Krynica-Zdrój:
Rościszewski, od 29:19 Bielawski - Krok (4+10), Żelasko; Czajka (2), Krężołek, Kopyściański - D.Piksa (2), Bodziony; Zygmunt, Przyborowski (2), Dudzik (2) oraz K.Pawlik; Grebla (2), Romańczyk, Słota

HK Trebišov:
Kudľák - Uriga (2), Sunitra; Jožiov (2), Vereš, Kazimír - Nezbala, D.Borov; S.Borov, Herich, Kunc - Novysedlák (2), Janíčko; Hudačko (2) oraz Klučarovský

ŻakKTHKM 03.01.2012 - 7 klasa
KTH KM Krynica - HK Trebišov 8 - 6 (2-3,4-1,2-2)
    8 - 5 48:40 Opryska
    8 - 6 55:56 Janovič - Vachaľ - Kačmár (+1)

kary: KTH 8 min. - Trebišov 18 min. (10 min. Sedlák NZ)

Hebda, od 28:10 Janusz - Gosztyła, M.Piksa (2); Petryla, Tyczyński (2), Świadek (2) - Kosztyla, Majoch; Krynicki, Grabowski, Porosło (2) - Susidko, Sajdak; Krzak, K.Zachradnik, Holender

Rychlík, od 6:31 Naď - Nezbala (2), Poreba (2); Can Opryska, Vargaeštók, Raáb - Antal, Savko; Šikora, Sedlák (2+10), Vachaľ - Béreš (2), Ferko; Kačmár, Janovič, Saxun