SEZON 2012/2013

2012/2013

13.03.2013
Waleczna środa

W środku tygodnia młodzi kateheci nadrabiali ligowe zaległości. Pod Górę Parkową tym razem przyjechali hokeiści... spod Góry Parkowej. Zespoły z Krynicy i Sanoka mocno ścierały się na lodowej tafli, ostatecznie dzieląc się zwycięstwami.

W uzdrowisku pozostał komplet punktów zdobyty przez młodzików, ale o wygraną nie było łatwo. Cios za cios, bramka za bramkę. W połowie trzeciej tercji po raz trzeci w tych zawodach na tablicy wyników pojawił się remisowy rezultat - 4 do 4. Kilka chwil później gospodarze kolejny raz wyszli na prowadzenie, sanoczanie zmierzając do wyrównania, w końcówce spotkania wycofali bramkarza, ale manewr korzyść przyniósł katehetom, którzy zdobyli szóstą bramkę. Bardzo aktywnie zaprezentowała się w tym meczu trójka kryniczan Krężołek-Kopyściański-Krok, która wspólnie zdobywając bramki i dzieląc się asystami zgromadziła jedenaście punktów.

W konfrontacji żaków los sprzyjał rywalom. Tutaj zespoły przejmowały bramkową inicjatywę w dłuższych interwałach, ale w 45 minucie gry również remisowały 4-4. Później to sanoczanie zagrali skuteczniej zdobywając dwupunktową przewagę i utrzymali ją do końcowego gwizdka. Kryniczanie nie zdołali upilnować skrzydłowego przyjezdnych Jakuba Bukowskiego, który czterokrotnie wpisał się na listę strzelców i asystował przy kolejnych dwóch celnych trafieniach. W zespole gospodarzy wyróżniali się Patryk Gosztyła zdobywca dwóch goli i Paweł Zygmunt (bramka i trzy asysty).

13.03.2013 - młodzik
OSSM Krynica - OSSM Sanok 6 - 4 (2-1,2-2,2-1)
    1 - 0 07:37 Krężołek - Kopyściański
    1 - 1 09:40 Fal (-1)
    2 - 1 16:13 Grebla - Krężołek (+1)
    2 - 2 23:15 Bednarz - Kamenev (+1)
    3 - 2 31:51 Krężołek - Krok - Kopyściański
    4 - 2 34:09 Krężołek - Kopyściański - Krok (+1)
    4 - 3 37:08 Fal - Kamenev (+1)
    4 - 4 49:50 Kielar - Kamenev (+2)
    5 - 4 56:30 Dudzik - Słota
    6 - 4 59:43 Kopyściański - Krok (do pustej bramki)

kary: Krynica 18 min. - Sanok 28 min. (10 min. Bednarz NZ)
sędziowali: K.Zygmunt oraz J.Syniawa i S. Strózik

OSSM Krynica-Zdrój:
Bielawski, od 31:51 Rościszewski - Krok (4), Żelasko (2); Grebla (4), Kopyściański, Krężołek - Fryz, Bodziony; Dudzik, Przyborowski, Słota - Gogoc (2), Susidko (4); D.Piksa, Dobrzański (2), Pawlik (Romańczyk n/g)

OSSM Sanok:
Lisowski, od 31:51 Krawczyk - Bednarz (6+10), Kamenev (4); Hulewicz (4), Kielar, Ptak - Bar (2), Brichaczek (2); Dereń, Fal (2) (Romańczyk, Dąbrowski n/g)

KTH KM Krynica-Zdrój:
Hebda, od 40:00 Janusz - Gosztyła, M.Piksa; Petryla, Zygmunt, Grabowski (4) - Kosztyla, Susidko; Krzak (4), K.Zachradnik (2) , Porosło - H.Piksa, Świadek

KH Sanok:
Wojciechowski, od 40:00 Świderski - Bar, Glazer; Bukowski (2), Witan (4), Sokalski (2) - Lewicki, Tomza; Zadarko, Matuszyk - Miccoli (2), Dogan (2)