SEZON 2012/2013

2012/2013

21.10.2012
2 Liga: mocne otwarcie

Z kompletem punktów wrócili z Sanoka hokeiści KKH Kaszowski, w spotkaniu inaugurującym rozgrywki wschodniej grupy 2 Ligi pokonali miejscowy zespół Hokejomania 11-2.

2Liga Nazwiska znane z ekstraligowych lodowisk, jednoznacznie kojarzące się z Krynickim Towarzystwem Hokejowym ponownie reprezentują uzdrowiskowy hokej. Choć w nieco innej konfiguracji, pod innym szyldem i w grze o inną stawkę, znów zdobywają gole i ligowe punkty. W swoim pierwszym meczu trzeciego poziomu rozgrywek nowa drużyna wysoko pokonała rywali w wyjazdowym spotkaniu. Wynik w pierwszej tercji otworzyli gospodarze, jednobramkowe prowadzenie utrzymało się do przerwy - chyba wyszliśmy trochę spięci - komentował po meczu Damian Dubel - ale później graliśmy już swoje. Potwierdza to sześć goli zdobytych przez kryniczan w drugiej odsłonie, kolejne pięć w trzeciej tercji zapewniło wysoką wygraną i pierwszy komplet punktów. Trzema celnymi trafieniami zapisali się w meczowym protokole Robert Brocławik i Damian Dubel.

W tym historycznym spotkaniu zespół KKH Kaszowski wystąpił w składzie: bramkarze Maciej Marszał i Arek Sontowski oraz zawodnicy z pola Bartłomiej Hopej, Michał Abram, Daniel Kaszowski, Mateusz Dubel, Damian Dubel - Fabian Michalik, Piotr Krężołek, Robert Brocławik, Adrian Chabior (grający trener), Łukasz Domek i Krzysztof Biskup. Za tydzień mineralni rozegrają pierwszy mecz na krynickim lodowisku, podejmując drużynę LHT Lublin.

21.10.2012 - 2 Liga
Hokejomania Sanok - KKH Kaszowski 2 - 11 (1-0, 0-6,1-5)

Hokejomania Sanok:
K.Buczek (Florczak n/g) - Rocki (2), Galant, Sieczkowski, Karnas, Niżnik - Futryk, Kuczma, Gruszecki, Wojnar, S.Żuber - W.Żuber, Łuszczyszyn, Kadłubiec (2), Nowak, Koczera - Ciepły, G.Buczek, Mołoń, Kosztołowicz, Sobkowicz - kierownik A.Bielec

KKH Kaszowski Krynica-Zdrój:
Marszał, od 47:57 Sontowski - Hopej, Abram (2), Kaszowski (2), M.Dubel, D.Dubel - Michalik, Krężołek (2), Brocławik, Chabior, Domek oraz Biskup - trener A.Chabior