SEZON 2020/2021

2020/2021

11.01.2021
Żacy - znaleźć patent na Szarotki

Nie ułożył się po myśli katehetów miniony weekend, punkty rywalom oddali żacy młodsi i drugoligowcy, a i żakom starszym przyszło przełknąć gorycz porażki choć, jak to mówią, wygrana była w zasięgu kija.

Podopieczni Adriana Chabiora podejmowali rówieśników z Nowego Targu, którym przed miesiącem w wyjazdowym meczu nieznacznie ulegli 2-3. I tym razem niewiele zabrakło, a pojedynek zakończył się identycznym rezultatem. Pierwszy gol padł dopiero w osiemnastej minucie konfrontacji, z prowadzenia cieszyli się przyjezdni do połowy drugiej odsłony kiedy to kryniczanie skutecznie wykorzystali czas podwójnego osłabienia gości. Szarotki dość szybko odpowiedziały również wykorzystując liczebną przewagę, a pod koniec tej części gry podwyższyły na 3-1. Rozpoczęcie po drugiej przerwie przypadło miejscowym, którzy uzyskali kontaktowego gola, ale pomimo usilnych starań była to ostatnia bramka tych zawodów. Mnogość dogodnych sytuacji i okazji do zmiany rezultatu w całym spotkaniu po obydwu stronach lodowej tafli, które trudno by zliczyć, do tego dość szybkie tempo potyczki i udane kombinacyjne zagrania młodych zawodników tworzyły ciekawe widowisko, nie często do obejrzenia w tej kategorii wiekowej. Ogólny obraz dobrej wyrównanej potyczki mąciły niekiedy samolubne rajdy, częściej w wykonaniu gospodarzy i niepotrzebne wykluczenia, których więcej trafiło się Góralom. Komplet punktów ponownie zgarnęli nowotarżanie, a kateheci muszą odkryć patent by w kolejnych starciach z tym rywalem wzbogacić swoje konto.

10.01.2021 - żacy starsi
UKS KTH - MMKS Podhale 2 - 3 (0-1,1-2,1-0)
    0-1 17:28 Skiba Kacper - Głowa Maksymilian
    1-1 30:56 Majerczyk Tomasz - Bober Dominik, Makuch Maksym (+2)
    1-2 33:22 Budzyk Bartłomiej - Wsół Gabriel (+1)
    1-3 39:47 Kopytko Filip
    2-3 41:48 Majerczyk Tomasz - Klimczak Wiktor

kary: 10 min. - 32 min.
sędziowali: Szczerba Nikifor i Bryniarski Jarosław

UKS KTH Krynica-Zdrój (U14):
Chabior Szymon, od 29:33 Polański Bartosz - Sobczak Michał (2), Bober Dominik (2); Zygmunt Franciszek, Ptaszek Tomasz, Majerczyk Tomasz - Makuch Maksym (6), Nosal Emilia; Machał Mateusz, Klimczak Wiktor, Zieja Zuzanna - Wszołek Oskar - trener Chabior Adrian

MMKS Podhale Nowy Targ (U14):
Brynczka Bartosz, od 40:00 Parszywka Jakub - Budzyk Bartłomiej, Węglarczyk Wiktor; Kopytko Filip (4), Warzycki Piotr, Antolak Igor (4) - Stanek Iwo, Gach Kamil; Michalski Stanisław (10+4), Zaręba Maxymilian, Wsół Gabriel (6) - Zubek Patryk (2); Głowa Maksymilian, Skiba Kacper (2), Piątek Adrian - trener Skokan Marcel