SEZON 2020/2021

2020/2021

19.01.2021
Tomasze uratowali honor

Kryniccy hokeiści nadrabiają zaległości w rozgrywkach żaków starszych i w styczniu systematycznie wypełniają terminarz. W minioną niedzielę ponownie, ale w wyjazdowym meczu, zmierzyli się z Góralami, którzy i tym razem zgarnęli komplet punktów.

Pierwsze dwadzieścia minut gry przyniosło celne trafienia jedynie gospodarzom, a na początku drugiej tercji Szarotki powiększyły dystans zdobywając trzeciego gola. Kryniczanie odpowiedzieli bramką zdobytą przez Tomasza Majerczyka, przy której asystę zaliczył drugi Tomasz w zespole Ptaszek, ale miejscowi jeszcze w tej samej części meczu zainkasowali czwarty punkt. Tuż po przerwie nowotarżanie podnieśli na 5-1 i taki wynik utrzymał się do ostatniego gwizdka. Mineralni po raz trzeci w bieżącym sezonie ulegli Góralom, którzy jak dotąd jeszcze nie doznali w bieżących rozgrywkach porażki i przewodzą tabeli ze znaczną przewagą nad pozostałymi uczestnikami.

W najbliższy weekend katehetów czekają kolejne konfrontacje, w sobotę na krynickim lodowisku zmierzą się z rówieśnikami z Dębicy, dzień później podejmować będą drużynę Cracovii.

17.01.2021 - żacy starsi
MMKS Podhale - UKS KTH 5 - 1 (2-0,2-1,1-0)
    1 - 0 07:56 Zubek Patryk
    2 - 0 13:29 Antolak Igor - Zubek Patryk
    3 - 0 21:47 Zubek Patryk
    3 - 1 27:45 Majerczyk Tomasz - Ptaszek Tomasz
    4 - 1 32:49 Antolak Igor - Michalski Stanisław (-1)
    5 - 1 41:22 Wsół Gabriel - Michalski Stanisław, Zubek Patryk

kary: 6 min. - 2 min.
sędziowali: Węgrzyniak Janusz, Bryniarski Kamil

MMKS Podhale Nowy Targ (2):
Brynczka Bartosz, od 31:31 Parszywka Jakub - Budzyk Bartłomiej, Węglarczyk Wiktor; Kopytko Filip Błach Jan, Antolak Igor - Rusnak Szymon, Zubek Patryk; Michalski Stanisław (2), Zaręba Maxymilian, Wsół Gabriel (2) - Gach Kamil, Skiba Kacper; Rusnak Maksymilian, Warzycki Piotr, Piątek Adrian - Głowa Maksymilian - trener Skokan Marcel

UKS KTH Krynica-Zdrój:
Polański Bartosz , od 31:31 Chabior Szymon - Sobczak Michał (2), Bober Dominik; Zygmunt Franciszek, Ptaszek Tomasz, Majerczyk Tomasz - Makuch Maksym, Wszołek Oskar; Machał Mateusz, Klimczak Wiktor, Zieja Zuzanna - trener Chabior Adrian