SEZON 2020/2021

2020/2021

15.02.2021
Dwa braterskie celne trafienia

W Krakowie żacy młodsi UKS KTH próbowali zrewanżować się Pasiakom za stracone w styczniu punkty, ale dobrze realizowany plan rozpoczęty przez rodzinny duet zniweczyła ostatnia tercja konfrontacji, w której gospodarze przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

żacy młodsi - U12 Do pierwszej przerwy żadnej z drużyn nie udało się uzyskać bramkowych zdobyczy, dopiero na początku drugiej odsłony wynik otworzyli kryniczanie, kiedy Krzysztof Potok, młodszy z dwóch braci, pokonał golkipera miejscowych podczas gry katehetów w liczebnym osłabieniu. Kilka minut później krakowianie wyrównali, ale jeszcze przed końcem tercji gola do szatni zaaplikował gospodarzom starszy brat Jakub Potok, tym razem wykorzystując przewagę mineralnych na lodzie. Ostatnia część pojedynku rozpoczęła się nieoczekiwanie i przybrała niekorzystny dla mineralnych przebieg. Krakowianie tuż po wznowieniu ponownie wyrównali, a w miarę upływu czasu raz po raz podwyższali wynik nie odnotowując żadnych strat. Punkty ponownie wzbogaciły konto Cracovii, ale do końca sezonu będzie jeszcze jedna okazja do wyrównania rachunków.

Aktualnie UKS KTH zajmuje czwartą pozycję (14 pkt.), oczko wyżej Cracovia, na drugim sanockie Niedźwiadki (25), a liderem nadal Podhale (33).

13.02.2021 - żacy młodsi
MKS Cracovia - UKS KTH 5 - 2 (0-0,1-2,4-0)
    0 - 1 25:28 Potok Krzysztof (-1)
    1 - 1 28:24 Olszewski Michał
    1 - 2 39:44 Potok Jakub (+1)
    2 - 2 40:24 Krzemień Szymon
    3 - 2 45:35 Krzemień Szymon
    4 - 2 55:30 Nagy Jakub - Konarski Jakub (+1)
    5 - 2 58:26 Isztok Gabriel (+1)

kary: 8 min. - 12 min.
sędziowali: K.Zawiłowicz i K.Siemek

MKS Cracovia Kraków (2):
Góra Antoni, Hudziak Alicja - Siwy Marcin, Konarski Jakub; Nuckowski Adam, Nagy Jakub, Isztok Gabriel (2) - Kunicki Maciej, Vasilyeu Hleb; Kwaśniewski Wojciech, Krzemień Szymon, Kurek Wiktor (2) - Olszewski Michał, Śliż Karol; Gruszecki Maksymilian, Ślusarek Maksymilian, Bobak Jan - Bugański Alan, Pasternak Adam, Furman Karol (2) - trener Witowski Sebastian

UKS KTH Krynica-Zdrój:
Kruczek Wiktor, od 36:00 Nosal Karol - Klimek Tomasz (2), Baut Bartosz; Potok Krzysztof (2), Obrzut Adam (4), Ferek Łukasz - Hurej Oliwier, Potok Jakub (2); Dubel Adrian (2), Makuch Paweł, Lubański Adrian - Jacher Szymon, Mordarski Oskar; Zieja Franciszek, Kipiel Mateusz, Parfenov Andrey - Mosoń Patryk - trener Dubel Damian