Runda Zasadnicza - Grupa Południowa |
data | mecz | wynik |
15.10.2016 | Niespełnieni Oświęcim - 1928 KTH |
5 - 3 (1-1,2-1,2-1) |
21.10.2016 | Sigma Katowice - KH KTH |
6 - 2 (2-1,1-1,3-0) |
22.10.2016 | 1928 KTH - Gazda Team N.Targ |
4 - 2 (3-1,0-1,1-0) |
06.11.2016 | KH KTH - Sigma Katowice |
10 - 5 (3-2,3-1,4-2) |
13.11.2016 | KH KTH - 1928 KTH |
5 - 13 (1-6,0-4,4-3) |
20.11.2016 | Zagłębie Sosnowiec - 1928 KTH |
9 - 8 |
11.12.2016 | Gazda Team N.Targ - KH KTH |
10 - 9 (6-3,1-1,3-5) |
06.01.2017 | KH KTH - Niespełnieni Oświęcim |
3 - 3 (0-0,2-1,1-2) |
07.01.2017 | 1928 KTH - Niespełnieni Oświęcim |
2 - 6 (1-0,0-3,1-3) |
14.01.2017 | Gazda Team N.Targ - 1928 KTH |
5 - 6 (1-2,2-3,2-1) |
29.01.2017 | Wolves Tychy - 1928 KTH | 2 - 8 |
05.02.2017 | KH KTH - Zagłębie Sosnowiec |
5 - 0 WO |
12.02.2017 | 1928 KTH - KH KTH |
5 - 3 (1-2,2-02-1) |
17/18.02.2017 | 1928 KTH - Zagłębie Sosnowiec |
5 - 0 WO |
19.02.2017 | Niespełnieni Oświęcim - KH KTH |
8 - 3 (3-2,2-0,3-1) |
25.02.2017 | KH KTH - Gazda Team N.Targ |
11 - 6 (4-2,4-0,3-4) |
26.02.2017 | Sigma Katowice - 1928 KTH | 5 - 4 |
17.03.2017 | KH KTH - Wolves Tychy |
6 - 3 (0-0,3-2,3-1) |
19.03.2017 | 1928 KTH - Sigma Katowice |
4 - 3 (0-2,3-1,1-0) |
19.03.2017 | Wolves Tychy - KH KTH |
2 - 6 (1-1,0-3,1-2) |
25.03.2017 | Zagłębie Sosnowiec - KH KTH |
5 - 9 (1-5,3-1,1-3) |
26.03.2017 | 1928 KTH - Wolves Tychy | 5 - 0 WO |
2 Liga - Południe - 26.03.2016 - koniec fazy grupowej |
# | zespół | mecze | punkty | bramki |
1. | Niespełnieni Oświecim | 12 | 32 | 79-31 |
2. | 1928 KTH Krynica-Zdrój | 12 | 24 | 58-45 |
3. | KH KTH Krynica-Zdrój | 12 | 19 | 72-66 |
4. | Sigma Katowice | 12 | 19 | 55-50 |
5. | Wolves Tychy | 12 | 11 | 38-59 |
6. | Gazda Team Nowy Targ | 12 | 11 | 56-70 |
7. | Zagłębie Sosnowiec | 12 | 5 | 37-87 |
Turniej Finałowy - 1-2.04.2017 w Łodzi |
data | mecz | wynik |
01.04.2017 | KH KTH - LHT Lublin | g. 08:00 |
01.04.2017 | KH KTH - ŁKH Łódź | g. 12:30 |
01.04.2017 | Warsaw Capitals - 1928 KTH | g. 14:45 |
01.04.2017 | Niespełnieni Oświęcim - 1928 KTH | g. 19:15 |
LHT Lublin - Mistrz Grupy Północno-Wschodniej
ŁKH Łódź - Mistrz Grupy Północnej
Warsaw Capitals - Wicemistrz Grupy Północnej