ZawszeKTH
 

EUHL
Academy 1928 KTH - sezon 2017/18 - terminarz




Kwalifikacje do Play Off
datameczwynik
07.02.2018Academy 1928 KTH - Cavaliers Brno  
14.02.2018Academy 1928 KTH - Shields Olomouc  
 Academics Pilsen - Academy 1928 KTH  
 Gladiators Trencin - Academy 1928 KTH  
 Hokiklub Budapest - Academy 1928 KTH  
 Academy 1928 KTH - Unipo Presov  




EUHL - po Rundzie Zasadniczej
#zespółmeczepunktybramki
1UK Praha 123164-32
2H.T. Banska Bystrica 122862-33
3Diplomats Pressburg 122863-40
4Prague Engineers 122353-30
5Masaryk University 122354-38
6Paneuropa Kings Bratislava122245-35
7Academics Pilsen 121965-46
8Gladiators Trencin 121340-56
9Hokiklub Budapest 121246-57
10Academy 1928 KTH121152-70
11Cavaliers Brno 121135-64
12University Shields Olomouc12734-60
13Unipo Presov 12621-73




Sezon Zasadniczy
datameczwynik
17.10.2017Academy 1928 KTH - Unipo Warriors 6 - 3 (1-1,4-1,1-1)
25.10.2017UMB Banska Bystrica - Academy 1928 KTH 7 - 5 (1-2,4-0,2-3)
10.11.2017Academy 1928 KTH - HC Masaryk 1 - 3 (0-1,1-0,0-2)
14.11.2017UK Praha - Academy 1928 KTH 7 - 3 (2-1,0-2,5-0)
15.11.2017Engineers Prague - Academy 1928 KTH 7 - 2 (4-0,0-2,3-0)
29.11.2017Academics Pilsen - Academy 1928 KTH 12 - 6 (3-0,4-1,5-5)
06.12.2017Gladiator Trencin - Academy 1928 KTH 5 - 4 (5-2,0-1,0-1)
12.12.2017Academy 1928 KTH - Diplomats Pressburg 3 - 8 (0-0,1-6,2-2)
22.12.2017Academy 1928 KTH - Paneuropa Kings Bratisl. 2 - 3 D (1-1,1-1,0-1;0-1)
09.01.2018Academy 1928 KTH - Hokiklub Budapest 7 - 4 (4-2,3-2,0-0)
15.01.2018Shields Olomouc - Academy 1928 KTH 4 - 7 (1-3,1-1,2-3)
16.01.2018Cavaliers Brno - Academy 1928 KTH 7 - 6 D (3-3,1-2,2-1;1-0)




Academy 1928 KTH - EUHL - 30.01.2018 - po Rundzie Zasadniczej
EUHLzawodnik mpunktybr+askary
4  Shalamov Aleksandr 12206+144
12  Polinin Valeriy 12164+1210
14  Alimov Alexander 9157+82
36  Dudkiewicz Krzysztof 9103+72
44  Chikida Dmitry 1292+78
55  Pichuev Nikita 1286+28
74  Alferov Iurii 1076+120
74  Kopyttsov Petr 575+240
81  Emelianov Zakhar 1062+44
103  Shabanov Nikita 454+12
124  Vekselsthein Danil 1043+12
150  Lomaev Roman 1131+26
150  Morozov Aleksei 730+36
150  Gogoc Patryk 830+30
178  Kharlapov Egor 1121+14
178  Kliuchankin Nikita 621+10
178  Evdokimov Aleksandr 721+10
235  Krok Adam 310+10
292  Alekseev Yury 100+04
292  Kozak Krzysztof 300+02
292  Grebla Konrad 400+00
292  Sushko Oleksandr 500+00
292  Podolianiuk Rodion 800+02
292  Sokolovskiy Georgy 800+02



[« powrót]   [wydruk]   [góra] 




2017   2016   2015   2014   2013   2012   2011   2010   2009   2008  
Copyright 1999-
ZawszeKTH
materiały oznaczone są własnością osób lub instytucji wskazanych w oznaczeniu, pozostałe należą do serwisu Zawsze KTH
kopiowanie, publikowanie i rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób tylko za pisemną zgodą ich właścicieli